فروشگاه اینترنتی موبایل موبایل

این بار نوبت به ایسوس است که اپل را مسخره کند

خم شدن آیفون 6 چنان بلوایی راه انداخته است که همه دوست دارند از این آب گل آلود ماهی بگیرند.سامسونگ، ال جی و بسیاری از شرکت های بزرگ و کوچک هرکدام به نوعی اپل را زیر بار سخره ها و طعنه ها زجر دادند. حال ایسوس نیز نخواسته که سرش بی کلاه بماند. 

همانگونه که می دانید تا بحال 9مورد گزارش از خم شدن آیفون6 دریافت شده است. هرچند اپل می گوید که این اتفاق بسیار نادر است و حتی قول تعویض دستگاه های خم شده را نیز داده است، اما تولیدکنندگان دیگر از این وضعیت استفاده کرده و هرکدام به نوعی، به تبلیغ دستگاه هایشان پرداختند.

حال ایسوس نیز بیکار ننشسته و در صفحه فیسبوک خود آیفون 6 را با ZenPhone 6 خود مقایسه کرده است. همانطور که در تصویر نیز می بیند ایسوس زیر تصویر آیفون 6 نوشته است iBend و زیر تصویر “زن فون6″ نوشته است iDon’t. همچنین ایسوس در این پست به طعنه می گوید: بهترین راه برای خم شدن “فلیپ” است. شما می توانید تصاویر این پست را ببینید.

این اولین بار نیست که ایسوس “انگشت در لانه زنبور” اپل کرده است. پس از معرفی آیفون 6 نیز این شرکت با سخره قرار دادن آن گفت: “شما می توانید به جای یک آیفون 6، 6 زن فون بخرید.” موج حملات تولیدکنندگان دیگر پس از مشخص شدن مشکلات آیفون جدید هر روزبیشتر می شود. کمی از انصاف که نگذریم، می بینیم شاید این اقدام ها بیشتر از ترس باشد تا چیزی دیگری!

تازه های دنیای موبایل